Slovan už maká na nové sezóně

Foto: Sporty Ústí

Ústecký Slovan pod vedením trenérské dvojice Tomáš Mareš a Vladimír Evan zahájil přípravu na novou sezónu. Dobrou zprávou pro fanoušky je návrat kvalitních obránců Vladimíra Brože a Ondřeje Smetany a pokračování historicky nejúspěšnějšího hráče první ligy Jaroslava Roubíka.

„Mám chuť do hokeje a vedení Slovanu chtělo, abych pokračoval. Domluvili jsme se, že budu ještě rok hrát,“ řekl Roubík a dodal, že má v plánu své zkušenosti předávat mladším spoluhráčům.

Do přípravy se zapojilo dvacet hráčů včetně ústeckých juniorů. Další hráči, se kterými vedení Slovanu jedná, se zapojí během přípravného období. „Jednáme také o spolupráci s některým s extraligových klubů a určitě chceme v nové sezóně předvádět kvalitní hru, která nás posune výš než v té předchozí,“ přiblížil trenér Slovanu Vladimír Evan.

Příprava bude probíhat do konce června a na ledovou plochu vyjedou hráči 22. července. Během prázdnin sehraje Slovan deset přípravných utkání. Sezóna pak začne 11. září. Novinkou sezóny je přímý postup do extraligy bez nutnosti baráže.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*