Slovan už maká na nové sezóně

Foto: Sporty Ústí
  •  

Ústecký Slovan pod vedením trenérské dvojice Tomáš Mareš a Vladimír Evan zahájil přípravu na novou sezónu. Dobrou zprávou pro fanoušky je návrat kvalitních obránců Vladimíra Brože a Ondřeje Smetany a pokračování historicky nejúspěšnějšího hráče první ligy Jaroslava Roubíka.

„Mám chuť do hokeje a vedení Slovanu chtělo, abych pokračoval. Domluvili jsme se, že budu ještě rok hrát,“ řekl Roubík a dodal, že má v plánu své zkušenosti předávat mladším spoluhráčům.

Do přípravy se zapojilo dvacet hráčů včetně ústeckých juniorů. Další hráči, se kterými vedení Slovanu jedná, se zapojí během přípravného období. „Jednáme také o spolupráci s některým s extraligových klubů a určitě chceme v nové sezóně předvádět kvalitní hru, která nás posune výš než v té předchozí,“ přiblížil trenér Slovanu Vladimír Evan.

Příprava bude probíhat do konce června a na ledovou plochu vyjedou hráči 22. července. Během prázdnin sehraje Slovan deset přípravných utkání. Sezóna pak začne 11. září. Novinkou sezóny je přímý postup do extraligy bez nutnosti baráže.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*