Sobota na Parteru na Masarykově ulici

  •  

Hrozny — Parter Open Air je komponované odpoledne, které s sebou nese pestrý a různorodý program tematicky laděný na míru prostředí, ve kterém se odehrává a (nejen) pro lidi, kteří ho obývají.

Program:

9 —>15 hodin Blešák

Druhý ročník blešího trhu na pěší zóně před Domem umění — přineste věci, které již nepotřebujete, účast je bezplatná. Blešák je zaměřený spíše na předměty a domácí potřeby, ale nenoste oblečení.

14 hod —>Matyáš Zeman: Parter Cup 21

fotbalový turnaj na parteru

před Domem umění Ústí nad Labem.

Fotbal, slunce, pot, prach & music…přijď si společně zakopat na zapomenuté hřiště Parteru. Dej dvacet gólů, odnes si vlastní dres a vyhraj vítěznou trofej!

Systém hry: každý s každým, malé týmy po 3 lidech (2 plus brankář). Věk nehraje roli.

Svůj tým nemusíš přihlašovat, stačí prostě přijít. Pokud chceš hrát a nemáš tým, nic se neděje, týmy vzniknou na místě. Dresy si společně vyrobíme během turnaje v dílně U Pavouka.

19 —> 22h Živá hudba z parteru

Své první veřejné vystoupení představí parta lokálních rapperů Gipsy G, kteří v okolí parteru žijí a používají ho i ve svých videoklipech. Přijďte podpořit vycházející lokální stars a poslechnout si jejich bohatý repertoár, který pramení přímo od srdce!

Central Gang je organické uskupení mladých ústeckých rapperů, jejichž jména díky jejich svěží hudbě, charismatu a tahu na branku již nějakou dobu rezonují na současné rapové scéně. Vystoupí několik zástupců Central Gangu, který spadá spolu se 3 dalšími crew/interprety pod label 100K. Konkrétně se představí Forest Blunt, Shakka CG, Mek CG + support Johny Tussin. Setkají se s námi na parteru v otevřeném formátu meet and greet a DJ Travis je u toho doprovodí živou hudbou z gramofonů a tak se kromě netradičně pojaté hudební show můžeme čekat i dobrou zábavu, možnost se zapojit, zajímavé rozhovory a nové konexe.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*