SOBOTNÍ TIP: Den pro dětskou knihu

ilustr. foto
  •  

Každoroční velké zábavné odpoledne pro rodiče s dětmi je tady.  Už tuto sobotu od 14:00 se můžete těšit na setkání s autory, výtvarné dílny s ilustrátory, tátovské čtení, divadlo a mnoho dalšího. Akce se koná v Severočeské knihovně, W. Churchilla 3 a vstup je zdarma.

Program:

14:00 – 15:30

Ilustrátorská dílna s Klárou Zahrádkovou: Kůň a had

Kůň a had, ptakopysk a mravenec, pudr a smetáček, … a nebo někdo jiný, to už je na vás. Dvojka různorodých bytostí, které spolu ale spokojeně tráví čas. Kde se ti dva poznali? Kam nejraději jezdí na dovolenou? Jak to vypadá u nich doma? Nahlédneme do soukromí netradičních párů a budeme vytvářet malou obrazovou reportáž z jejich společného života.

14:40

Aneta Holasová: Lumír včelaří

Autorské čtení a dílna pro milovníky medu a medvědů. Lumír je medvědí včelař, který se stará o svá včelstva. Z včelího vosku vyrábí svíčky a z propolisu léčivou tinkturu. Dílnu doplní ochutnávka medu a ukázka včelího úlu včelaře Martina Záhlavy.

15:30

Milada Rezková

Autorské čtení z knížek Tajemství za sněhovým knírkem, Cesta kolem světa za 31 písmen, Neboj, neboj! a dalších

17:00

Divadlo Líšeň: Spoutaný trávou

Stínová podívaná pro celou rodinu. Loutkové představení na motivy buddhistických příběhů o významu nepatrných bytostí – rostoucích, běhajících, létajících i plujících.

14:10 a 16:20

Tátovské čtení

14:00–17:00

Ptačí budky s Terkou

Dílna pro děti od 3 let.

Čajovna U spícího draka


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*