SOUTĚŽ: Předprodej lístků na Ples sportovců odstartoval

Hlavní hvězdou plesu je Xindl X. Foto: archiv Xindl X
  •  

Plesová sezóna je v plném proudu. Jedním z vrcholů té ústecké je tradiční Ples Sportovců. Pořadatelé chystají již 21.ročník, který se uskuteční 21.března v kulturním domě v Ústí nad Labem.

Program plesu bude také letos všehochutí. Publikum roztančí hlavní host večera Xindl X, Roxel Music K.L.M. i diskotéka Libora Zajíčka, který večerem bude také provázet. Exhibiční show předvedou mistryně republiky Basta Cheerleaders a Poledance Amazonky.

Organizátor Roman Eckert slibuje i půlnoční show s překvapením a bohatou tombolu. „Ples táhne, protože se na něm scházejí známí lidé z Ústí, kteří sport provozovali profesionálně či rekreačně. Zveme boxera Lukáše Konečného, hráče Slovanu, fotbalisty, plavce, košíkáře, volejbalisty, karatisty, atlety…,“ říká Roman Eckert.

Vstupenky můžete od 2.února koupit v předprodeji v Mexické restauraci na Klíši, Hospůdce Eden v Doběticích nebo na e-mailu: mpku@seznam.cz či telefonu 602 450 366.

SOUTĚŽ
Odpovězte na soutěžní otázku a 5 výherců získá po dvou lístcích na ples. Odpovědi posílejte do 20.února na e-mail: redakce@zitusti.cz
Kdy se konal první ples sportovců?
a) 1993
b) 1994
c) 1995

 

 

 

 

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*