Soutěže Mazel na cestách i na houbách pokračují do září

  •  

Ještě celé tři týdny v září můžete posílat prázdninové fotografie s pivním speciálem ústeckého Pivovaru Na Rychtě Mazlem do soutěže. Na výherce čeká jako každý rok společně 250 piv – 100, 75, 50 a 25 a hlasovat se bude na facebooku.

Letošní novinkou je i speciální soutěž S Mazlem na houbách o vouchery na konzumaci ve výši 2 000, 1 500 a 1 000 korun. Sbírání hub je Čechy velmi oblíbené a populární, tak vezměte Mazla s sebou do lesa. Tři fotografie odměníme bez hlasování na základě výběru poroty vytvořené ze zaměstnanců Pivovaru Hotelu Na Rychtě.

Trvání soutěže

Snímky posílejte do 18. září 2019 na email: info@pivovar-narychte.cz. Hlasování o vítězné fotografie Mazla na cestách proběhne od 20. 9. do 5. 10. 2019 na facebooku. Ke každé fotografii přidejte své jméno, telefon a místo, kde byla fotka pořízena. Můžete poslat i foto, které jste již letos pořídili. Vašim nápadům se meze nekladou.

Pravidla soutěže

Soutěžit mohou pouze fotografie s láhvemi nebo s pivními obaly Mazla, nikoliv tácky, trička apod. Ze soutěže budou vyřazeny fotografie porušující etické zásady. Rozdáno bude 1× 100 piv, dále 75, 50, popřípadě 25 piv. Soutěže se mohou účastnit osoby starší 18 let.

Každý Mazel se počítá

Skleněnou láhev 0,33l, takzvané cestovní balení, si lehce přibalíte do kufru či batohu, na vodu nebo pod vodu. Fotky můžete posílat samozřejmě i s velkým balením PET láhve. Vše je k dostání v restauraci. Těšíme se na vaše snímky.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*