Spolek Kašpar přiveze do Ústí hru Terminus

Zdroj: Činoherní studio Ústí nad Labem
  •  

Zajděte si 2. listopadu do Činoherního studia na hru pražského Spolku Kašpar – Terminus. Hraje se od 19:00 hodin a vstupné je od 99 do 280 korun.

Tři monology ze současného Dublinu. Drsné příběhy, zpočátku realistické, později jimi začínají prostupovat démoni a andělé.

Prolínající se monology tří lidí, kteří nám vyprávějí svoje životní příběhy plné touhy a zklamání. Ale i přes vážné téma je hra plná osobitého humoru, naděje, očekávání a smíření. Žena ve středním věku, mladá dívka a mladý muž – všichni se silným osobním příběhem – putují každý za svým „konečným“ cílem ulicemi Dublinu. Všechny tři příběhy se postupně protnou a spojí se tak v jeden.

Hra je psána formou veršovaného textu, který rytmicky připomíná rap (hiphop), což dodává příběhu spád a udržuje diváka přirozeně v toku děje.

Hra není vhodná pro děti do 15ti let.

Představení bylo nominováno na Cenu Marka Ravenhilla / ocenění za počin v oblasti inscenování současné dramatiky pro česká divadla/,  na Cenu Alfréda Radoka – Talent roku / Marek Němec/ a Cenu Divadelních novin / Ladislav Hampl/.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*