Startuje květnová kampaň Do práce na kole

Foto: Jan Charvát

Ještě stále je možné se zaregistrovat do osmého ročníku kampaně Do práce na kole. Od letoška startuje také první ročník soutěže pro studenty Do školy na kole.

„Magistrát města s městskými obvody sestavil v letošním roce dokonce osm týmů. Kampaň podporují i některé známé osobnosti, ze sportovců např. mistr světa ve skifu a olympionik Ondřej Synek. Tak neváhejte a přidejte se k nám,“ říká mluvčí ústeckého magistrátu Romana Macová.

Do práce na kole je týmová soutěž, tak motivujte své kolegy nebo známé a sestavte tým, který pomůže snížit smog, hluk a kolony v našem městě. Do práce můžete jezdit nejen na kole, ale také běhat, chodit, jezdit na kolečkových bruslích nebo na skateboardu.

„Stejně jako v loňském proběhne akce pod hlavičkou Zdravého města Ústí nad Labem, a to nejen účastí magistrátních týmů, ale především také doprovodnou soutěží pro nadšené účastníky v ústeckém regionu. Další informace budeme postupně zveřejňovat. Neváhejte a přidejte se ke skupině na FB Do práce na kole – Ústí nad Labem,“ dodává mluvčí Macová.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*