Studenti navrhli etikety pro pivovar Na Rychtě

  •  

Limitované edice zlatavého moku z varen ústeckého pivovaru Na Rychtě ponesou speciální etikety, které navrhli studenti fakulty umění a designu ústecké univerzity. „Každý autor navrhl vlastní autorskou sadu dvou až čtyř etiket na piva z nabídky pivovaru. Z výsledných etiket by se pak měly stát výstavní kousky,“ uvedl vedoucí projektu, odborný asistent ateliéru Jakub Konupka.

Autoři etiket jsou zleva: Eliška Svobodová, Hanna Palamarchuk, Tereza Tuhá, Filip Starý, Kristýna Prachařová, Filip Lang, Hanna Palamarchuk, Veronika Tarhaničová, Alissa Miroshnichenko, Jana Babická.

Pivovar s nimi seznámí veřejnost na výstavě 14. května, která bude doprovázet jubilejní desátý ročník Ústeckého pivního jarmarku malých a rodinných pivovarů. „Vedle toho, že se pivní etikety navržené studenty objeví na lahvích našich piv, uvažujeme i o výstavě jejich prací na Ústeckém pivním jarmarku, který proběhne čtrnáctého května tradičně na Kostelním náměstí u obchodního centra Forum,“ řekl spolumajitel Pivovaru a hotelu Na Rychtě Martin Prachař.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*