Studentská unie hlásá: „Punk’s not dead“

  •  

Studentská unie ústecké univerzity pořádá ve spolupráci s ústeckou univerzitou tradiční hudební akci jménem Punková Papučpárty, která se bude konat dne 18. listopadu v ústeckém MusicPub Doma.

Akce odstartuje již ve studentském Klubu Cajk, kde se od 17:00 bude promítat film Don’t stop, zobrazující punkovou kulturu v socialistickém Československu. Následně se z Cajku vydá průvod pankáčů společně s maskotem akce do klubu DOMA, kde pro návštěvníky bude připraven široký hudební i doprovodný program.

Na místě se účastníci mohou těšit na kapely jako Totální nasazení, slánskou punkovou klasiku, která letošní rok slaví 25 let od svého založení.

Součástí programu bude i punková SKA kapela Vision Days ze svitavského Brněnce, která má také dlouhodobou tradici v české punkové hudební scéně.

Chybět nebudou ani domácí, ústecké kapely Brajgl a Tryskáči, kteří jsou důkazem toho, že underground v Ústí stále žije.

V rámci večera představí Studentská unie UJEP také jedno velké hudební překvapení, které bude odhaleno až na místě.

Celý večer završí afterparty v podání Dj Kubajze, který bude hrát jen to nejlepší ze současné české i zahraniční punkové scény.

Hudební program však není všechno, na co se můžete těšit! Na místě budou také potetovaná děvčata z charitativního projektu Suicide Angels a strach nemusíte mít ani o své hladové žaludky – na místě bude k dispozici jídelní stánek Vege Bistra Čekárny, kde bude k dispozici pestrá nabídka vegetariánských i veganských pokrmů.

Papučpárty


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*