Sváteční pivo Pale Ale 14° nejen pod stromeček

  •  

Během celého prosince se bude Na Rychtě točit adventní Pale Ale 14° – nefiltrovaný silný speciál svrchně kvašený. Pivo s jantarovým nádechem, k jehož chmelení se používá mladá odrůda amerického chmele Amarilo. Jde o odrůdu střední hořkosti s výrazným citrusovým a květinovým aroma.

Pivo patří do varianty klasického anglického piva, které si zachovává jen málo zbytkového cukru a má silnější chmelovou chuť. Vaří se ze sladu českého, bavorského, pšeničného a Pale Ale – speciálně vyrobeného pro „anglické“ typy piv.

Ke koupi bude možné i v dárkovém balení jako příjemný vánoční dárek, který potěší kohokoli, kdo má rád místní pivo. Pivo z Pivovar Hotelu Na Rychtě je možné darovat i ve skleněném džbánu, který zůstane jako skvělý suvenýr. Při objednávce více kusů je vhodné si je dopředu objednat.

Všechna piva z produkce Pivovaru Na Rychtě budou nadále nosit označení České středohoří regionální produkt®, a to po další tři roky. Rozhodla tak certifikační komise během listopadu 2019. Společně s dalšími 26 produkty tvoří nabídku regionálních produktů z Českého středohoří nesoucí toto označení. Všechny takto označené produkty jsou zárukou kvality, tradice a lokálnosti.

Během prosince se také můžete těšit na závěrečný gastro týden tohoto roku. Tentokrát bude na téma „Tataráky nejen hovězí“! Sledujte web www.pivovarnarychte.cz.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*