TIP: Dokushow Martina Duška

  •  

V rámci doprovodného programu k aktuální výstavě s názvem Parter: znovuobjevený prostor Masarykovy ulice zve ústecký Dům umění v pátek 20. srpna od 18:00 hodin návštěvníky na ojedinělou open air talkshow s názvem Dokushow, kterou pořádá ve spolupráci s Martinem Duškem. Jde o pilotní díl sudetské talkshow oceňovaného režiséra.

Na Sudetských dnech v Bavorsku ho zatkli, z České televize ho vyhnali. Martin Dušek našel své útočiště, kde jinde, než ve vyloučené lokalitě. Spolu s jejími obyvateli a hvězdou první série Superstar vás provede po barvitém světě ústeckého Parteru.

Kromě moderátora se můžete těšit také na zajímavé hosty. Pozvání do Dokushow přijali: Ing. architekt Jan Zeman, spoluautor Centra služeb a obchodu na Masarykově ulici v Ústí nad Labem, Ing. architekt Tomáš Petermann, spoluzakladatel Veřejného sálu Hraničář, Martina Balogová, zpěvačka a finalistka prvního ročníku české Superstar a obyvatelky a obyvatelé Parteru.

Dokushow bude probíhat ve veřejném prostoru parteru Masarykovy ulice, poblíž nového sídla Dobrovolnického centra. Vstup je zdarma.

Součástí pátečního programu Domu umění Ústí nad Labem bude také komentovaná prohlídka výstavy Parter: znovuobjevený prostor Masarykovy ulice za účasti participujících umělkyň, umělců a kurátorky výstavy Ivy Polanecké, která začne v 16:00 hodin.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*