Umřela statečná bojovnice Lucie Eckertová, rozloučení bude v pátek

  •  

Smutná zpráva přišla v den Památky zesnulých z Ústí nad Labem. Po náročném boji se zákeřnou nemocí zemřela Lucie Eckertová. Dcera šéftrenéra Ústecké akademie plaveckých sportů Romana Eckerta podlehla 2. listopadu rakovině.

Na sociální síti oznámil právě její tatínek Roman, že odešla v tichém spánku v rodinném kruhu. „Luci byla moc statečná, přes čtyři roky čelila zákeřné nemoci, která byla plná bolesti a operací. Bohužel poslední léčba již nezabrala,“ napsal.

Maminka Lucie prostřednictvím facebookového profilu mladé ženy poděkovala všem za podporu. „Moc bych Vám chtěla poděkovat za vyjádřenou podporu, které si nesmírně vážím v této těžké chvíli. Mám Vás všechny moc ráda,“ napsala a doplnila termín posledního rozloučení, které se uskuteční v pátek 8. listopadu v kostele Nanebevzetí Panny Marie v 14:30 v Ústí nad Labem.

Lucii se změnil život v červnu 2015 po vyříznutí pihy. Diagnóza zněla maligní melanom, tedy nejnebezpečnější forma rakoviny kůže. Podstoupila několik operací a hodně času trávila v nemocnici. Když už se zdálo, že má nad nemocí vyhráno, vrátila se v ještě těžší formě.

Foto: FB L. Eckertové


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*