Univerzitní stromek letos obdaruje maminky s dětmi

  •  

Tradiční rozsvícení Vánočního stromu UJEP přichází. Letos bude univerzitní stromeček pomáhat matkám s dětmi v azylových domech. Vánoční strom, který najdete přímo na náměstíčku u rektorátu, se letos rozsvítí 25. listopadu. Hromadné setkání zaměstnanců a studentů univerzity u symbolického vánočního stromku je již několik let příležitostí pro zastavení a vánoční inspiraci.

Pro zahřátí těla i navození adventní atmosféry je připravený svařáček a vánoční mlsání, téma Vánoc s kytarou připomene Šimon Chvojka, student katedry hudební výchovy PF UJEP, a hlavně charitativní akce Stromeček splněných přání, kterou při té příležitosti zahajuje Studentská unie UJEP.

Stromeček splněných přání unie studentů organizuje již popáté jako aktivitu, která má především přivést vánoční radost i lidem, kteří v životě nemají tolik štěstí. V letošním roce se zaměřila na azylové domy nejen pro matky s dětmi v Ústí nad Labem a okolí. „I tentokrát budou na Vánočním stromu UJEP zavěšeny inspirativní lístečky s náměty na dárky, které by mohly maminky a jejich děti v azylovém domě potěšit,“ říká prezidentka Studentské unie UJEP Barbora Bernatová.

U Vánočního stromu bude připevněn informační plakát s veškerými organizačními informacemi akce Stromeček splněných přání V. K zakoupení dárku se může připojit i ústecká veřejnost, buď jeho zanecháním ve studovně na Pedagogické fakultě UJEP (České mládeže 8, Ústí nad Labem), nebo výzvou členům Studentské unie UJEP, aby si pro dárek přijeli a převzali ho (e-mailem na adresu stromeceksu@gmail.com, kde uvedete své jméno, adresu a telefonní číslo). Dárky je potřeba odevzdat nejpozději do 16. prosince.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*