Ústecká Arma má nového trenéra

  •  

Novým trenérem FK Ústí nad Labem se stal Aleš Křeček. Ten byl představen hráčům ústeckého týmu v úterý 24. října. Tento zkušený lodivod nahradil dosavadního kouče Jiřího Skálu, který byl v pondělí odvolán.

Jiří Skála byl po neuspokojivých výsledcích a špatném postavení týmu v tabulce odvolán spolu se svým asistentem Petrem Fouskem.

„Nový kouč Army Aleš Křeček má bohaté trenérské zkušenosti, vedl mládežnické týmy, působil na Slovensku, má za sebou angažmá v české první i druhé lize. Týmy vedl jako hlavní kouč i asistent trenéra a severočeský celek má aktuálně zdvihnout ze sestupového pásma ve druhé lize a nasbírat s ním co nejvíce bodů,“ zaznělo na adresu nového trenéra z ústecké Army.

Pětačtyřicetiletý Křeček vedl například na Slovensku Skalici či Ružomberok. V minulosti mimo jiné působil jako asistent a krátce i hlavní trenér ve Zbrojovce Brno a také jako asistent ve Slavii Praha. Z pozice asistenta trenéra pomohl v loňském roce Baníku Ostrava postoupit zpět do nejvyšší soutěže ve spolupráci s Vlastimilem Petrželou. Ve druhé lize vedl rodák z Třebíče jako hlavní trenér například Varnsdorf či před lety Zlín.

Trenér Aleš Křeček má zkušenosti i s mladými hráči. V minulosti vedl reprezentační devatenáctku i šestnáctku, působil rovněž v pozici skauta Sparty Praha, byl také například vyhlášen nejlepším českým trenérem v kategorii dorostu v roce 2007.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*