Ústecká Arma se chystá na Baník

  •  

V pátek 19. srpna navečer čeká ve 3. kole Fotbalové národní ligy FK Ústí nad Labem zajímavý zápas s Baníkem Ostrava. Spolu s ním má dorazit i velký počet fanoušků. Ústecký stadion tak projde velkou zkouškou.

„Doufáme, že se hostujícími fanoušky nenecháte zahanbit a pomůžete Armě dobrému výsledku,“ uvedl ředitel ústeckého klubu Petr Heidenreich. Klub plánuje také několik organizačních opatření, kterými se budou muset fanoušci řídit. Žádá je také o to, aby na stadion dorazili s dostatečným předstihem, aby se na tribuny dostali včas.

Pro fanoušky, kteří nechtějí absolvovat předzápasové fronty, je připravený předprodej vstupenek, které probíhá jak na sekretariátu Městského stadionu v Ústí nad Labem (3. patro), tak také v kavárně Café In v obchodním centru Forum. Cena jedné vstupenky je 50 korun, ženy a děti do 15 let mají vstup zdarma.

Pokladny budou otevřené také v den zápasu. Lístky si přímo na místě budete moci zakoupit od 14:30, brány stadionu se pak otevřou v 15:30. Utkání začne v 17:00. V den utkání se budou prodávat pouze 2 vstupenky na osobu a to do domácích sektorů s následujícími vchody – A1, A2, A3, A4, A5, A6 a C. Pokladny B, A6 a F zůstanou uzavřené. Vstup E z Vinařské ulice pak bude vyhrazen výhradně pro fanoušky FC Baník Ostrava. Návštěvníci se také musí připravit na důkladné bezpečnostní prohlídky.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*