Ústecká kapela Idio&Idio se představuje

  •  

Existují interpreti, o kterých víme, co ráno posnídali. Jak dlouho si ráno před zrcadlem odstraňovali akné a jakou barvu spodního prádla si natáhli pod sukénky. Existují také interpreti, kteří preferují volnost a spodní prádlo jednoduše nenosí.
Začátkem roku 2014, pod kritickým dohledem dvou much a jednoho komára, vznikla z chemické směsi zdejšího ovzduší Kapela plná barev a veselí. Ústecká kapela IDIO&IDIO začla náhodně kombinovat tóny a výslednou směsí chce konkurovat pekárnám v počtu vesele zakroucených rohlíků na ranních tvářích obyvatelstva.

Proti všem zásadám kapitalismu, své výtvory nabízí zcela zdarma a nehodlá živit kdejaké hladové občanské sdružení, které nemá na topení, a tak je mu kOSA. Každému od 3 do 333 let (ani o rok víc) chce přinést trochu veselí, ve dnech plných spěchu a stresu.

Nebojí se kontroverze, protože vážně to není tak vážně. Zvědavé uši, nosy a ostatní orgány menšího či většího významu, je mohou hledat na všemi milovaném Facebooku či Bandzone, není na co čekat. Dobrou chuť a nezapomeňte na ampersand.

 Leon Awesome


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*