Ústecké fórum občanů staví do voleb odborníky a patrioty

  •  

Kandidáty Ústeckého fóra občanů vede do podzimních komunálních voleb v Ústí nad Labem primátorka města Ing. Věra Nechybová. Šestačtyřicetiletá ekonomka je volební lídrem hnutí a jedničkou na kandidátní listině pro volby do Zastupitelstva města Ústí nad Labem. Matka dvou dětí bydlí v Církvicích, které spadají do katastru střekovského městského obvodu, ve kterém kandiduje také na první pozici. Jejím heslem je:  JDE TO! Bez zlodějin a korupce. Prostě nebát se a nekrást.

„Kandidátní listiny jsme připravili zcela v duchu Ústeckého fóra občanů. Žádné direktivní rozhodování. Dva měsíci jsme hovořili s lidmi, zajímalo nás, jak naplno se chtějí věnovat komunální politice, jakou odborností mohou přispět k práci pro město a jací jsou patrioté s podporou místních komunit,“ uvedl předseda Ústeckého fóra občanů MUDr. Jiří Madar, jednička na kandidátní listině v centrálním městském obvodu.

Ústecké fórum občanů se rozhodlo nestavět kandidátky ne na několika vybraných osobnostech, které se osvědčili v posledních třech letech při vedení města, ale na prvních dvou místech kandidátek jsou dva vzájemně se podporující kandidáti. „Vedli jsme město bez politické podpory a nebylo to vždy jednoduché. Mnohé projekty můžeme dotáhnout jen se silným hlasem od voličů, o který si teď říkáme. A dáváme prostor odborníkům a opravdovým bojovníkům. Jen s takovými lidmi můžeme dotáhnout připravené projekty oživení města, zabránit sestěhovávání nepřizpůsobivých z celé republiky do našeho města a zajistit občanům jistoty a bezpečí,“ řekla Věra Nechybová.

O hlasy voličů ve volbách do Zastupitelstva města Ústí nad Labem usilují za Ústecké fórum občanů primátorka Věra Nechybová a její náměstek Pavel Dufek, fotograf Petr Berounský, sportovní trenéři Jan Čaloun, Roman Eckert, Lukáš Konečný, podnikatelé Martin Prachař a Jan Dorant, lékaři Karel Pacholík, Pavel Gerych, Markéta Javornická, Aleš Rosenbaum nebo Jiří Madar,  veterinář Václav Poživil, operní pěvec a divadelní režisér Tomáš Christian Brázda, ředitelé škol Jaroslav Mareš a Karel Bendlmajer, majitel autoškoly Jiří Petružálek či sportovci Fabiána Bytyqi a Jan Peterka.

Na Severní Terase bude o hlasy voličů usilovat z první pozice mistr světa v boxu Lukáš Konečný s podporou Pavla Dufka, Jiřího Petružálka či ústecké předsedkyně MENSA Ivy Berčíkové. V městském obvodu Ústí nad Labem – město vede kandidátku lékař Jiří Madar s podporou jednatele HC Slovan Vladimíra Evana. V neštěmickém obvodu je na pozici jedničky Lenka Jaremová, specialistka na sociální oblast a tajemnice rady seniorů, na kandidátce ji podporuje ředitel střední průmyslové školy Jaroslav Mareš. Do střekovského zastupitelstva spolu kandidují na předních příčkách primátorka Věra Nechybová a ředitelka nadačního fondu Plamínek naděje Jana Procházková.

Ústecké fórum občanů získalo ve volbách v roce 2014 do ústeckého městského zastupitelstva dva mandáty, se kterými od června 2015 převzalo odpovědnost za chod města. Dnes má hnutí v radě města čtyři zastupitele. Ve volbách v letošním roce aspiruje Ústecké fórum občanů na vítězství nebo takový zisk hlasů, který mu umožní pokročovat v boji proti sociální migraci a v projektech oživení města.

KANDIDATNI LISTINA MAGISTRAT_final

KANDIDATNI LISTINA STREKOV_final

KANDIDATNI LISTINA MESTO_final

KANDIDATNI LISTINA NESTEMICE_final

KANDIDATNI LISTINA SEVERNI TERASA_final

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*