Ústecké tipy na tento víkend

  •  

Víkend startuje už v pátek. V rámci festivalu Střekovské hudební léto se představí od 20 hodin Slovak Blues Project. Již osmý ročník oblíbeného festivalu připravil pro hudební fanoušky několik koncertů v úžasné atmosféře dominanty města Ústí nad Labem.

Obří skluzavka v centru města. Vodní šílenství uprostřed města na 300 metrů dlouhé nafukovací skluzavce. Zábavná akce se uskuteční v sobotu 5. srpna od 12 do 18 hodin v Ústí nad Labem ve Stříbrnické ulici.

Tradiční Letní party a Laserová show. Nevšední zážitek, kdy tisíce laserových paprsků v kombinaci s nejmodernějšími pyro efekty vytváří na temné obloze nad Lagunou úžasné tvary a obrazce. To vše za hudebního doprovodu dvanácti největších hitů milénia. Letní party v Centrálním parku začíná v sobotu 5. srpna v 19 hodin. Připraven je i doprovodný program, občerstvení a míchané nápoje.

Kinematograf v Ústí už po patácté. Milovníci českých filmů a neobvyklých produkcí se mohou těšit na příjezd Kinematografu bratří Čadíků. Ve dnech 6. až 9. srpna 2017 promítá kinematograf na Lidickém náměstí v Ústí nad Labem. Vstupné je dobrovolné a výtěžek je použit na dobročinné účely.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*