Ústecký Contours fitness zve na Den otevřených dveří

Chcete zjistit, jak na tom jste se zdravím a s kondicí? Chystáte se v létě k moři a rády byste se v plavkách cítily dobře? Pokud ano, připravil ústecký Fitness Contours Den otevřených dveří.

Ve fitku v Dlouhé ulici si 5.června od 15:00 do 17:00 hodin můžete nechat zdarma změřit tlak, tuk, svalovinu. Trenérky vám poradí, jaký zvolit vhodný pohyb, lze se objednat i na výživové konzultace. „Můžete se podívat, jakým stylem vedeme cvičení a v případě zájmu se ihned objednat na zkušební týden zdarma,“ uvedla trenérka Petra Žebrová.

Cvičení je opravdu vhodné pro všechny věkové skupiny. Konkrétně v ústeckém Contours mají klientky od 13 do78 let. „Štíhlým pomůžeme zesílit ve svalech a dámám při těle pomůžeme od nadváhy. Co je ale důležité, je vůle, odhodlanost a disciplína,“ dodala trenérka. Pokud máte i menší zdravotní potíže, zejména s rehabilitačním cvičením vám v ústeckém fitku pomohou.

Na červen Contours v Ústí připravuje členství s výhodou 6+1 a 3+14 dní. K zakoupenému půlročnímu členství dostanete jako letní bonus 1 měsíc navíc zdarma  a k tříměsíčnímu členství 14 dní zdarma navíc. V případě dovolené nebo nemoci můžete členství v klubu přerušit až na devadesát dní.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*