Ústecký magistrát upravuje hodiny pro veřejnost

  •  

Úřední hodiny na Magistrátu města Ústí nad Labem se na přechodnou dobu mění. Úřední dny budou jen v pondělí od 8:00 do 17:00 a ve středu od 8:00 do 17:00 hodin. V ostatní dny bude úřad pro veřejnost uzavřen.

„Prosíme veřejnost, aby v maximální možné míře využívala datových schránek nebo e-mailové korespondence a aby občané zvážili nutnost návštěvy úřadu a přicházeli pouze v nejdůležitějších případech,“ požádal tajemník magistrátu Miloš Studenovský s tím, že omezení platí od pondělí 16. března.

Brzy budou aktivovány krizové linky pro informovanost obyvatel, které mají především pomoci seniorům, kteří se ocitli bez pomoci a nemají ve své blízkosti žádné rodinné příslušníky, takže nemají možnost nákupu potravin. V tomto případě po dohodě budou pomáhat dobrovolníci, kteří budou vyzváni prostřednictvím neziskových organizací.

Město nakoupí i ionizátory, které využijí například pro desinfekci hromadné dopravy. „Zadal jsem nákup ionizátorů, které budou použity pro další desinfekci MHD a dezinfekci prostor přepážkových pracovišť magistrátu,“ doplnil primátor Petr Nedvědický.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*