Ústečtí fotbalisté předali ionizátory do Domova pro seniory na Bukově

  •  

Zástupci ústecké Army se vydali do Domova pro seniory na Bukově, kam předali ionizátory vzduchu, které ničí viry a bakterie a pomohou tak ústeckému zařízení pro seniory v boji proti koronaviru.

Sportovní manažer a člen představenstva klubu Petr Heidenreich se spolu s hráči “A” týmu Vasilem Kušejem a Michalem Bílkem vydali do Domova pro seniory Bukov, kam předali zakoupené ionizátory neboli čističe vzduchu.

V rámci posledního domácího utkání v podzimní části Národní ligy Arma spustila prodej virtuálních vstupenek. Výtěžek z virtuálních vstupenek z utkání proti Líšni se následně spojil s částkou vybranou přímo v klubu a za vybrané peníze klub pořídil dva ionizátory neboli čističe vzduchu, které ničí viry a bakterie.

Na přístroje tak přispěli přímo občané města Ústí nad Labem a fanoušci. Klub by touto cestou ještě jednou rád poděkoval všem za jejich pomoc v této charitativní akci.

Tyto skvělé přístroje pomohou Domovu pro seniory na Bukově v boji proti zákeřnému koronaviru. Oba přístroje klub předal ředitelce zařízení  Věře Vonkové.

Věra Vonková byla za ionizátory velmi ráda: “Jsme velice rádi za tento dar, který nám pomůže dezinfikovat společné prostory. Chtěla bych klubu velmi poděkovat.”

„Jsme velice rádi, že jsme mohli v této těžké době pomoci dobré věci. Věříme, že tyto přístroje pomohou Domovu v boji proti koronaviru. Chtěli bychom poděkovat všem Ústečanům a fanouškům za podporu,“ řekl Petr Heidenreich.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*