Ústečtí plavci bodují

  •  

Plavci Ústecké akademie mají za sebou úspěšné víkendy, kde na přeborech Ústeckého kraje a zároveň kvalifikacích na české šampionáty všech věkových kategorií předvedli skvělē výkony. Svojí formu potvrdili v litoměřické a chomutovské pětadvacítce, kde se těchto přeboru kraje zúčastnilo celkem 80 ústecký borců. Poděkování patří všem trenérům skupin jejichž svěřenci vylovili na přeborech celkem 130 medailí a z toho získali celkem 55 titulů přeborníka Ústeckého kraje, k tomu přidali 33 druhých a 42 třetích míst na stupních vítězů.

Nejúspěšnějším ústeckým závodníkem na přeborech kraje se stal Jan Foltýn se sedmi tituly, po šesti titulech si připsali Jonáš Macák, Daniel Starý, Matyáš Ryšánek a Markéta Fišerová, čtyři tituly si odváží Daryna Nabojčenko, Petr Herink a Václav Čermák, tři tituly si vyplavala Anežka Kohlová, po dvou titulech si připsali Eva Bisová, Petra Gebauerová a Isabella Anna Štréblová, po jednom titulu si připsali Alexandr Beran, David Kubát, Radek Grupáč, Barbora Eckertová, Štěpánka Kořánová a Darina Budínská. Další sbírku medailí vybojovali Matyáš Hajšman, Daniel Bartuška, Petr Hajšman, Pavel Ouředník, Vojtěch Šára, Artem Sukhanov, Filip Sonnenberg, Šimon Koblížek, Michal Taussig, Jakub Beca, Eva Fryčková, Veronika Křivánkova, Anežky Šloserová, Karolína Šmídovcová, Gabriela Pešková, Magdaléna Šrámková, Lucie Kroutilová, Veronika Popovyčová, Adéla Dvořáková, Agáta Čechová, Sára Schönbauerová, Kristýna Prachařová a Adéla Hrdličková.

Všem našim borcům.gratulujeme k předvedeným výkonům a věříme, že se vás co nejvíce kvalifikuje na české šampionáty v plavání, které začínají již příští víkend těmi nejmladšími žáky v Praze a Mladé Boleslavi, další víkend mladšími a staršími žáky v Prostějově, Kopřivnici, Mladé Boleslavi a vše vyvrcholí za další dny v Plzni na Slovanech, kde si dají dostaveníčko na svém mistrovství České republiky dorostenci a senioři. Přejeme všem našim plavcúm pohodovou přípravu a hodně úspěchů na zimních českých šampionátech.

Roman Eckert, Ústecká akademie plaveckých sportů


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*