Ústečtí strážníci znovu vyrazili na kontroly

  •  

V ústeckých zahrádkářských a chatových oblastech se teď více vyskytují strážníci.  Kromě kontrol zahrad a chat se strážníci zaměřili také na lidi bez domova, kteří vybírají kontejnery na domovní odpad a po sobě zanechávají na zemi nepořádek.

„Během akce prošli a zkontrolovali strážníci všechny zahrádkářské kolonie a jejich okolí, kde neshledali žádné vážnější pochybení ze strany chatařů. Všechny opuštěné objekty byly uzamčeny a řádně zabezpečeny,“ říká zástupce velitele městské policie Jan Novotný a dodává, že při kontrole bezdomovců bylo z místa vykázáno šest osob, které si budovaly svá provizorní bydlení na veřejných prostranstvích.

„Strážníci všem bezdomovcům rozdali letáky s kontakty, na které se mohou obrátit v nouzových situacích. Tři osoby byly z místa vykázány, když se přehrabovaly v kontejnerech na domovní odpad a po sobě zanechaly na zemi nepořádek. Ten za asistence strážníků musely po sobě uklidit,“ doplňuje Novotný. Některých těchto kontrol se zúčastnili i zaměstnanci z odboru sociálních věcí obvodní radnice Severní Terasa. Akce, zaměřené na veřejný pořádek budou pokračovat i nadále.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*