Ústí již hledá nového ředitele zoo

Zoo Ústí nad Labem
  •  

Město Ústí nad Labem zveřejnilo podmínky výběrového řízení na nového ředitele zoologické zahrady.

Dokument se objevil na úřední desce. Případní uchazeči mají na poslání přihlášky jen tři týdny. Jejich uzávěrka je 16. listopadu. Primátorka Věra Nechybová minulý týden řekla, že město by chtělo nového ředitele zoo mít ve funkci od ledna příštího roku.

Uchazeč musí mít vysokou školu, tři roky praxe v manažerské funkci a výhodou je i praxe v oboru. Musí předložit koncepci rozvoje. Doporučit nejvhodnějšího kandidáta má výběrová komise. „Chceme, aby byla složená hlavně z odborníků,“ řekl minulý týden náměstek primátora Jiří Madar.

Ředitele Jiřího Bálka raní odvolali v polovině října. Zdůvodnili to chybami, které v zoo zjistila kontrola. Část zaměstnanců zahrady sepsala proti Bálkovi i petici. Do konce roku je řízením zoo pověřen Bořek Voráč.


  •  

1 komentář u Ústí již hledá nového ředitele zoo

  1. Poslední dobou to v zoo jenom vře. Za Bálka to šlo od desíti k pěti a nyní za Voráče od 10 k 5. To že byl odvolán Bálek, to vedení města dostává velkou pochvalu, to že se nechal slyšet Voráč, tak to už je na pováženou.(souhlasím, pořádek musí být, ale nemá se to přehánět) Ti co se zasloužili o to, že je zoo neustále na programu dne(ve špatném slova smyslu), jsou stále ve vedení zoo,a dále przní zahradu. Podle dostupných zpráv se začínají podávat výpovědi dlouholetých zaměstnanců a bude jich prý přibývat. Pokud se nevytrhá všechen plevel který zoo škodí, nebude klid nikdy. Doufejme ,že nově zvolený ředitel začne uklízet od sklepa. Tak přeji šťastnou volbu ve V.Ř a novému řediteli vlastní mozek.

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*