Ústí má veřejnou dobíjecí stanici pro elektromobily

  •  

Cesta do severních Čech bude pro majitele elektromobilů ještě příjemnějším zážitkem. Po Chomutovu má totiž novou veřejnou dobíjecí stanici i Ústí nad Labem.

Elektromobilisté budou moci pohodlně načerpat energii pro své další cesty na střešním parkovišti ve třetím nadzemním podlaží obchodního centra Forum. „Jsme rádi, že v Ústeckém kraji otevíráme v krátké době již druhou dobíjecí stanici.

Pevně doufáme, že to přispěje k praktickému využívání elektromobilů nejen v samotném Ústí nad Labem ale v celém jeho širším okolí. Aktuálně máme v přípravě další kroky, které výrazně přispějí k rozšiřování elektromobility v celém regionu,“ poodkrývá další plány Tomáš Chmelík, manažer útvaru čisté technologie ČEZ.

Od_dnesniho_dne_je_v_provozu_dobijeci_stanice_v_Usti_nad_Labem_v_tretim_nadzemnim_podlazi_OC_Forum Slavnostni_zprovozneni_verejne_dobijeci_stanice_v_Usti_zleva_reditel_OC_Forum_Vaclav_Ricar_a_Tomas_Knespl_z_utvaru_ciste_technologie_CEZ Tomas_Knespl_z_utvaru_ciste_technologie_CEZ_dobiji_elektromobil_v_prvni_ustecke_verejne_dobijeci_stanici_v_OC_Forum V_OC_Forum_v_Usti_nad_Labem_jiz_muztete_dobit_elektormobil,_vyhrazena_jsou_dve_stani


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*