Ústí se chystá na otevření mateřských škol

  •  

Uvolňování vládních opatření umožní otevřít mateřské školy. Děti se do nich budou moci postupně od pondělí 11. května vracet.

„Příčinnou postupného otevírání je momentální personální nouze z důvodu čerpání ošetřovného, případně i zařazení některých zaměstnanců do skupiny osob s rizikovými faktory. Dokončeny musí být také započaté nezbytné opravy a následné úklidové práce, které v některých mateřských školách probíhají,“ vysvětluje mluvčí magistrátu Romana Macová.

Na webových stránkách jednotlivých mateřských škol budou uvedeny informace o jejich provozu a nutných hygienických opatřeních. Pro nástup do mateřské školy je nutno doložit vyplněné a podepsané čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění.

Školky zřizované městem byly uzavřené na základě rozhodnutí krizového štábu od 16. března.

Harmonogram otevírání mateřských škol:

  1. května

MŠ Centrum, MŠ Dobětice, MŠ Kameňáček, MŠ Pastelka, MŠ Skřivánek, ZŠ a MŠ SNP, MŠ Střekov, MŠ Stříbrníky, MŠ V Zeleni, MŠ Větrná, MŠ Vojanova, MŠ Zvoneček, Jesle města Ústí nad Labem.

  1. května

MŠ Internátní, MŠ Karla IV., MŠ Kytička, MŠ Marxova, MŠ Motýlek, MŠ Neštěmice, MŠ Písnička, MŠ Pohádka, MŠ Pomněnka, MŠ Skorotice, MŠ Sluníčko, ZŠ a MŠ Jitřní, ZŠ a MŠ Nová, MŠ Škroupova, MŠ U plavecké haly, MŠ Vinařská, MŠ Vyhlídka.

  1. května

MŠ E. Destinové, MŠ Skalnička.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*