Útulek Fest 2021 pomůže už podvacáté

Foto z minulých ročníků.
  •  

U víkendu 18. a 19. června se koná benefiční open air festival na podporu čtyřnohých přátel útulek Fest 2021. Akce se koná tradičně na gotickém hradě Střekov.

Dvacátý ročník se nese ve znamení dvaceti vystupujících kapel či jednotlivců, kteří ve dvou dnech vystoupí na celkem dvou hudebních scénách.

Mezi největší taháky patří skupiny GAIA MESIAH, UŽ JSME DOMA, HOUPACÍ KONĚ, NAUZEA ORCHESTRA, NERREA, ČISTÍRNA POKAŽDÉ JINAK a další.

Kompletní seznam jmen s časy jejich hraní najdete na https://bandzone.cz/koncert/499465-strekov-hrad-strekov-utulek-fest-2021.

Vstupenky jsou v předprodeji do 17. června online na www.VstupenkyUsti.cz. Originální lístek lze v Ústí pořídit v Čajovně U vysmátý žáby a Restauraci Praha. Na místě zaplatíte 350 Kč, děti do 6 let včetně mají vstup zdarma. Bezplatné je na hradě Střekov parkování + stanování.

Výtěžek, který dosud činí bezmála 600 tisíc korun, opět pořadatelé přemění na krmení a podpoří tak čtyřnohé přátele v několika útulcích pro psy a kočky – v Ústí nad Labem a v Řepnici na Litoměřicku.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*