Útulek Fest 2023! Máme spočítáno

  •  

Chvilku to trvalo, ale už máme dopočítanou poslední vstupenku, poslední kelímek i všechny trička a můžeme tak oznámit, že Útulek Fest 2023 vydělal pro útulky 50 tisíc korun. Částku, jak je již tradicí, proměníme v krmení a dobroty pro psy a kočky a ty pak rozdělíme mezi Centrum pro zvířata v nouzi při ZOO Ústí nad Labem, Psí domov Řepnice a kočičí spolek Felisicat. Krmení předáme na konci září. Celkový výtěžek za uplynulých 22 ročníků benefičního festivalu nyní činí 750 tisíc korun. Děkujeme všem, co se letos zúčastnili a pomohli nám tak k tomuto výsledku!

Člověk mrkne a dvoudenní festival proletí jak šinkanzen. Mrkne podruhé a je to už týden od akce. A tak je nám milou povinností ohlédnout se s vděčností za letošním 22. ročníkem. Počasí vyšlo. Dokonce nám na malou chvilku i sprchlo a nechalo tak vzpomenout na časy, kdy byl Útulek Fest propršený festival. Atmosféra v Cyklokempu Loděnice Brná byla skvělá, všechny kapely předvedly parádní sety, hudba hrála k tanci i poslechu, setkávání byla obohacující, veselá i legendární a pivo teklo proudem jako velice blízké Labe.

Děkujeme našim sponzorům a podporovatelům, bez kterých by to nešlo. Radujeme se z dosud největšího počtu útulků, co se u nás kdy prezentovaly – byly to Felisicat, AniDef, Psí domov Řepnice a ústecký útulek. Kamarádi sice na festival dorazili, ale už ne vždy kamarádi kamarádů a tak jsme letos návštěvnicky oproti posledním letům lehce klesli. Po sečtení jsme se tak dostali na 400 platících diváků, což – spolu s hosty, stánkaři, stafáží, muzikanty a každým, kdo festivalem prošel, včetně dětí – dává dohromady celkový počet 650 návštěvníků 22. ročníku.

Za pořádající Útulek fest Póža, Rozka, Emilio a ÚF Drým-tým


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*