Útulek zaštěká u Labe

  •  

Letošní ročník oblíbené akce Útulek Fest se koná o víkendu 10. a 11. června přímo u Labe. Podle pořadatelů se benefiční akce vrací po dvou letech do Cyklokempu Loděnice Brná.

Mezi největší taháky 21. ročníku určitě patří oblíbená Mucha, barevné Schodiště, punkové Totální nasazení nebo liberečtí Kohout plaší smrt. Jak je na Útulek Festu tradicí, svá želízka má v programu i lokální scéna zastoupena nejveselejším ústeckým hudebním tělesem Točílas nebo mladým objevem, kapelou demowave. A celý travnatý areál pak jistě roztančí náš osvědčený zahraniční host – Die Ukrainiens z Drážďan. Kompletní obsazení s časy jejich hraní najdete na Bandzone.

Vstupenky jsou v předprodeji do 9. června online na www.VstupenkyUsti.cz; originální lístek lze pořídit i v čajovně U vysmátý žáby, restauraci Praha, Kukang Coffee či přímo v kempu. Na místě zaplatíte 390 Kč, děti do 6 let včetně mají vstup zdarma.

Výtěžek pořadatelé znovu přemění na krmení a podpoří ústecký útulek, spolek Felisicat starající se opuštěné kočky a řepnický Psí domov.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*