Už podruhé se poběží charitativní běh proti mozkové mrtvici

Foto: FB casjemozek
  •  

Po prvním vydařeném ročníku se do Ústí nad Labem vrací charitativní běh proti mozkové mrtvici nazvaný „Čas je mozek“. Cílem akce je upozornit na zákeřnost této nemoci, letošní výtěžek z běhu bude věnován na pomoc pacientce, která cévní mozkovou příhodu prodělala v raném věku.

Poběží se 11. června od 16:00 hodin a sraz je u Speciální základní školy, Mateřské školy a Praktické školy, Pod Parkem 2788/2 v Ústí nad Labem na Severní Terase.

Registrace účastníků běhu proběhne od 15:00 do 15:45 hodin. Trasa dlouhá zhruba 3 kilometry povede Centrálním parkem na Severní Terase, má minimální převýšení a každý účastník ji může zdolat během i chůzí. Startovné je 100 Kč na osobu. Každý účastník si bude moci zakoupit tričko vyrobené speciálně pro charitativní běh, láhev na pití nebo ručník. Registrace a platba startovného bude možná pouze v místě charitativního běhu a v hotovosti.

Sportovní akci pořádá Česká společnost intervenční radiologie, Cerebrovaskulární sekce České neurologické společnosti České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně a Nadační fond Čas je mozek za podpory Centra vysoce specializované cerebrovaskulární péče ústecké Masarykovy nemocnice.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*