V atriu nemocnice je prodejní výstava fotografií, výtěžek poputuje na Emergency

  •  

V atriu Masarykovy nemocnice je k vidění prodejní výstava fotografa české přírody Radima Hlaváče. „Když mě oslovila Krajská zdravotní s myšlenkou uspořádat fotografickou výstavu v nemocnici, rád jsem souhlasil. Napadlo mě, že by bylo dobré, aby výstava byla prodejní a výtěžek z ní by mohl někomu pomoci,“ řekl autor snímků Radim Hlaváč.

Radim Hlaváč se na fotografii přírody a hlavně zvířat zaměřil v roce 2016. Nejraději fotí bezobratlé, hmyz, ptáky a veverky. V atriu se tak objevuje rosnička, mlok, sysel, ale i majestátní sova či kamzík Jeho snímky se začaly brzy umisťovat mezi nejlepšími a v roce 2019 se stal ambasadorem společnosti Olympus. Jeho práce je k vidění na výstavách od Austrálie po Spojené státy americké.

Vystavené fotografie jsou vytištěny na plátno a prodejní cena každé z nich je tři tisíce korun. Vybrané peníze následně poputují na jedno z nejvytíženějších pracovišť Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, na Emergency. Plátna si zájemci mohou prohlédnout přímo v nemocnici, ve fotogalerii na webu Krajské zdravotní či na facebookové stránce společnosti. Kontaktní osobou pro prodej je Tereza Komanová, tel. 477 112 030, tereza.komanova@kzcr.eu.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*