V Pivovaru Na Rychtě to během adventu ožije

  •  

Pivovar Hotel Na Rychtě je tu stále s vámi a pro vás. Po dobu adventu se tak můžete těšit na řadu novinek.

Naši sládci navařili sváteční zimní pivo Adventní Rychtovar 14, které bude na čepu v restauraci nebo pro vás stočeno do PET lahví již od 3. prosince. Tento pivní speciál letos navíc najdete i ve vánočním balení.

Pivem z našeho pivovaru tak můžete i potěšit! Vánoční balení z rychtářských pivních vlajkových lodí – Mazel a Vojtěch nebo v kombinaci s Adventním Rychtovarem – se bude prodávat v setu 2x 0,5 l. Pivní sety si můžete objednávat na info@pivovarnarychte.cz nebo budou v prodeji v restauraci.

Pro ty z vás, co stále neochutnali, je připraveno i lehčí pivo – Ústecká desítka, která se výborně hodí ke každému obědu.

Změnami prošel i jídelní lístek. Nabídne vám nové pokrmy, mezi kterými najdete například tradiční Smažený vepřový řízek se studeným bavorským salátem, českou klasiku, jako je Pomalu pečený rolovaný bok na česneku s kapustovým zelím a chlupatými knedlíky nebo Hovězí steak s pikantním salátem s feferonkou a pastyňákovým pyré.

A pokud máte stále dárkové poukazy i pro letošní rok, nevadí. Všechny je můžete nadále čerpat i během celého příštího roku!

Všechny prostory Pivovaru a Hotelu Na Rychtě se těší na své zákazníky, a proto jsou pravidelně dezinfikovány a splňují nejpřísnější hygienická opatření. Pro maximální účinek používáme velmi silný Ozoner 11000 od firmy Trinizon. Prokazatelně rychle likviduje viry, bakterie, plísně i zápach.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*