V šedesáti ústeckých ulicích nepoteče voda

  •  

Ústečáci pozor, v úterý 1. srpna 2017 od 8 do 22 hodin nepoteče pitná voda a to hned v šedesáti ulicích ve městě. Přerušení dodávky vody v Ústí nad Labem se dotkne těchto ulic: Alešova, Balbínova, Beethovenova, Berní, Bezručova, Bozděchova, Brožíkova, Cestička, Černá cesta, České mládeže, Hany Kvapilové, Herbenova, Jateční,… Kekulova, Klíšská, Kolonie K. Čapka, Koněvova, Králova výšina, Lesní cesta, Londýnská, Masarykova, Mezidomí, Moskevská, Na Drahách, Na Okraji, Na Popluží, Na Spálence, Na Vlnovce, Na Výrovce, Okružní, Ostrčilova, Palachova, Pasteurova, Pod Holoměří, Resslova, Rooseveltova, Růžový palouček, Sadová, Sládkova, Slavíčkova, Solvayova, Stará, Střížovická, Šaldova, Štefánikova, Thomayerova, U Koupaliště, U Lanovky, U Městských domů, U Nemocnice, U Panského dvora, U Stadiónu, V Jámě, V Pískovně, V Podhájí, V Zahrádkách, Vilová ulička, Vinařská, Winstona Churchilla, Za Vozovnou.

Odstávka hlavního, zásobního, vodovodního řadu z vodojemu Klíše, přeruší zásobování pitnou vodou pro cca 10,5 tisíce obyvatel z šedesáti ulic města Ústí nad Labem, je však nezbytná vzhledem k probíhající rekonstrukci vodovodního řadu.

Po dobu odstávky zásobního pásma vodojemu Klíše bude zásobování pitnou vodou zajištěno prostřednictvím sedmi mobilních cisteren projíždějících dotčenou oblastí a osmi stacionárních cisteren umístěných v dané lokalitě (areál nemocnice onkologie v ulici V Podhájí, u domova důchodců v ulici Za Vozovnou, křižovatka ulic Klíšská – Na Popluží, ulice Ostrčilova, křižovatka ulic Na Popluží – Resslova, křižovatka ulic Beethovenova – Alešova, ulice Berní a areál firmy Cetin. Poliklinika na Masarykově ulici bude zásobena samostatně aktivní cisternou.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*