V Ústí vyroste Rezidence Hrnčířská

Foto: usti-nad-labem.cz
  •  

Moderní objekt Rezidence Hrnčířská kombinující obchodní a bytovou plochu postaví na Předmostí společnost Hrnčířská Ústí. Nahradí nevzhlednou stavbu bývalé zeleniny a baru.

Za záměrem stojí společnost Knihy Dobrovský a její zástupce přišel projekt představit vedení města. „Takovou iniciativu velmi vítáme. Jednali jsme o tom již několik měsíců. Záměr má velmi reálnou podobu, firma vlastní pozemek, má připravený projekt a další záležitosti, připravuje žádost o stavební povolení. Přinese do této části městského centra novou kvalitu,“ ocenila primátorka Věra Nechybová.

Objekt má být devítipodlažní, v podzemí je plánováno parkoviště. V prvním až třetím nadzemním podlaží mají být obchody. Ve 4. a 5 podlaží jsou plánovány kanceláře, alternativně fitness centrum. 6. až 9. podlaží zaplní rezidenční byty doplněné o garsonky, alternativou je hotel. Objekt má být dokončen do dvou let od získání stavebního povolení.

„Ukazuje se, že Ústí nad Labem je pro investory atraktivní a může jim nabídnout zajímavé příležitosti a výhodné podmínky. Firma Dobrovský již ve městě rekonstruuje bývalé sídlo Deníku na byty a má zájem i o využití pozemku v naší průmyslové zóně na sklad knih,“ doplnil náměstek primátorky Pavel Dufek.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*