V závodě v Chabařovicích najde práci sto lidí

  •  

Nový závod začala v Chabařovicích na Ústecku stavět společnost KSPG. Společnost chce vybudovat závod pro výrobu pístů, který by měl odlehčit pobočce v Trmicích. V první fázi chce společnost v Chabařovicích zaměstnat 100 lidí a vyrobit zhruba 800 tisíc pístů ročně.

Pokud o ně bude zájem, ráda by provozy rozšířila a za městnala další stovku lidí.„Plánujeme, že nová továrna odlehčí stávající výrobě v Ústí. Naším záměrem je vyrábět zde technicky náročné písty pro celosvětový trh, které kvůli svým vysokým výrobně-technickým nárokům většinou běží v relativně malých sériích, a nezapadají tedy do procesů v našem velkém závodě,“ uvedla Irena Fišerová, místopředsedkyně před stavenstva KS Kolbenschmidt Czech Republic a zároveň jednatelka KS CZ Motorservice, kte rá v novém závodu zodpovídá za oblast financí, controllingu, nákupu a lidských zdrojů.

Skupina KSPG patří s obratem ve výši 2,46 miliardy eur (2013) ke stovce největších dodavatelů pro automobilový průmysl na světě a ztělesňuje mobilitu koncernu rheinmetall. Téměř 40 výrobních závodů v Evropě, Severní a Jižní Americe, Japonsku, Indii a Číně zaměstnává okolo 12 000 pracovníků, kteří vyvíjejí a vyrábějí komponenty, moduly a systémy pro hnací techniku momentálně vyráběných i do budoucna plánovaných vozidel.


  •  

1 komentář z V závodě v Chabařovicích najde práci sto lidí

  1. Dobry den chtěla bych se zeptat jestli budete zamnestnavat telesne postizene lidi. Když ano tak bych mela zajem o praci Jsem v invalidnim duchodu a nemohu nikde sehnat zamestnani Dekuji předem Halova Miluse

  2. Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli bude nekde zveřejněn kontaktní formulář na pracovni pozice nebo kontakty kam odevzdat životopisy děkuji

  3. Dobrý den.Chtěla bych se zeptat na kontakt na firmu KSPG.Mám zájem o práci a ráda bych u této firmy pracovala.Děkuji za odpověd a přeji vám pěkný den.

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*