Ve vedení přírodovědecké fakulty zůstává Michal Varady

  •  

Přírodovědecká fakulta Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem zvolila svého děkana pro období let 2022–2026. Z aktuální volby zůstává na pozici vedení fakulty současný děkan docent Michal Varady. Ze svého prvního funkčního období ve vedení fakulty postoupí do druhého období 1. listopadu 2022. Přírodovědeckou fakultu povede do 31. října 2026.

„Jednou z mých osobních priorit při nástupu do funkce děkana bylo udržet uvnitř fakulty příznivou a kolegiální atmosféru, příjemné pracovní a studijní prostředí a pocit sounáležitosti jednotlivých zaměstnanců, studentů, kateder a center s fakultou. Doufám, že jsem v této své prioritě neselhal a stejně jako před téměř čtyřmi lety prohlašuji, že se tuto hodnotu budu ze všech svých sil snažit chránit, udržet a posilovat,“ řekl docent Michal Varady.

Docenta Michala Varadyho opakovaně jmenuje do pozice děkana rektor UJEP Martin Balej. „Přírodovědecká fakulta je mojí mateřskou fakultou. Proto s potěšením sleduji, jak se v posledních deseti letech pozitivně rozvíjí i stabilizuje. Je to fakulta s nejvýznamnějším podílem vědeckovýzkumné činnosti na UJEP, v moderní budově Centra přírodovědných a technických oborů navíc získala špičkové vybavení a laboratoře. Docenta Varadyho si vážím za usilovnou práci, kterou ve vedení fakulty odvádí, a přeji mu hodně sil i energie do dalších 4 let,“ uvádí rektor Martin Balej.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*