Ve zrekonstruovaném plaveckém areálu se vykoupeme na jaře 2020

  •  

Ústečtí radní schválili vyhlášení podlimitní veřejné zakázky na zhotovitele venkovního areálu Plavecké haly Klíše za 90 milionů korun bez DPH formou veřejné aukce.

„Rekonstrukce zahrnuje úpravu stávajících venkovních bazénů včetně okolních ploch s doplněním atraktivních prvků pro vodní hrátky. Součástí stavby jsou i nové nerezové bazénové vany s vodními atrakcemi a bazénovou technologií, objekty ošetřovny a pokladny, terasa  – paluba, brodítka, sprchy, sociální zázemí pro návštěvníky, zázemí pro plavčíky, dětský koutek, technický objekt v jihozápadním rohu areálu, terénní úpravy a zeleň, dětské hřiště, příprava pro stánky s občerstvením, veřejné osvětlení, monitoring a zabezpečení areálu, ozvučení areálu, mobiliář, příjezdy, přístupy, všechny sítě (kanalizace, rozvody vody, elektřiny se samostatným měřením připojovacích bodů pro stánky, slaboproudé rozvody, datové sítě),“ popisuje mluvčí ústeckého magistrátu Romana Macová.

Rekonstrukce venkovní části Plaveckého areálu Klíše by měla vytvořit pro návštěvníky moderní rekreační zařízení navazující přímo na krytou plaveckou halu. Termín ukončení stavby je stanoven nejdéle do konce března 2020.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*