Velitelé strážníků řešili s primátorkou nežádoucí jevy ve městě

  •  

Primátorka řešila s veliteli všech okrsků městské policie problematická témata města. Na poradě se společně probírala témata, se kterými se na primátorku obrací ve svých stížnostech obyvatelé Ústí nad Labem.

„Jsme tu proto, abychom si znovu řekli, na co si občané poukazují a společně jejich prosby vyslyšeli a snažili se v rámci zákona vyjít vstříc slušným pracujícím obyvatelům. Vím, že je vaše práce velmi obtížná, vidím vás na přechodech, v centru města, vím, že jste první, koho naši občané volají o pomoc. Proto jsme se za poslední dobu snažili zlepšit nejen vaše vybavení, ale také vaše zázemí,“ řekla primátorka Věra Nechybová.

Otevřena tak byla témata, jako je práce s bezdomovci, znečišťování veřejného prostranství i černých skládek, kouření na zastávkách i požívání alkoholu na veřejném prostranství.

„Věřím, že se nám podaří i přes legislativní omezení doplnit stav strážníků a zaměříme se znovu a znovu na intenzivní boj s mnoha nežádoucími jevy v našem městě,“ doplnil Pavel Bakule, ředitel Městské policie Ústí nad Labem.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*