Více než padesát tisíc pro Dobrovolnické centrum

  •  

Každý, kdo během ústeckého půlmaratonu usedl na „Oranžové kolo“ se minutovým „šlapáním“ na handbike snažil pomoci dobré věci. Finální částka byla určena pro Dobrovolnické centrum Ústí nad Labem. Činili se jak dospělí, tak hlavně děti, takže na ředitelku centra nakonec čekal symbolický obří šek s vypsanou částkou 50 390 korun.

Šlapajících bylo celkem 245 a mezi nimi byla například skupina záchranářů, samotné pracovnice z Dobrovolnického centra, celá skupina dětí z Dětského domova na Severní terase, malí i velcí obyvatelé z různých částí Ústí, ale i přespolní návštěvníci půlmaratonu. Samozřejmě celodenní šlapání na Oranžovém kole završila závěrečnou jízdou samotná ředitelka Lenka Vonka Černá.

„Jsem nadšená tak vysokou částkou a unešená atmosférou, která v Energy zóně pánovala. Opravdu bylo vidět, že všichni chtějí pomoci dobré věci a vyjet nám co nejvíce peněz. Všem moc děkuji, nadaci za fyzické korunky a účastníkům šlapání za jejich fyzické vypjetí k maximálním výkonům. Podle mě jsou vítězové všichni bez ohledu na to, jakou pro nás během jedné minuty vyšlapali částku,“ shrnula ředitelka centra.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*