VIDEO: Chabařovická pouť se rozjíždí, majitelé atrakcí doufají v lepší počasí

  •  

Již dvacetiletá chabařovická pouť obsadila Husovo náměstí v Chabařovicích a navzdory chladnému počasí ji včera večer navštívily první stovky návštěvníků.

Téměř dvě desítky atrakcí dnes ráno doplnily stánky s nabídkou zboží všeho druhu, obvykle za ceny násobně dražší než v běžné obchodní síti. To ale nadšené děti příliš nezajímá, stejně jako vstupné na jednotlivé atrakce, které se pohybuje od 30 do 100 korun za několik minut zábavy.

Dnešní program v Chabařovicích zpestří  šermíři skupiny Vertigo, country band Desperádi, na ploché dráze zahraje kapela Dalton Brothers a sobotní rej završí ohňostroj. A v neděli si mohou návštěvníci odskočit z náměstí na motokárové závody pro děti na ploché dráze.

S obavami hledí pořadatelé a majité atrakcí k obloze, která může rozhodnout o výši tržeb a počtu návštěvníků. „Chladno až tak nevadí, ale nesmí pršet, což je tady v tomhle čase spíše pravidlem,“ řekl Jiří Link, jeden ze stánkařů, kteří dnes čekají na den s velkou tržbou.

Chabařovická pouť je pokračovatelkou pouti ve Vyklicích, v obci, která zmizela pod rypadly, těžícími hnědé uhlí. Krátce pouť hostil i nedaleký Chlumec.

 

chabarovice (1) chabarovice (2) chabarovice (3) chabarovice (4) chabarovice (5)


  •  

1 komentář z VIDEO: Chabařovická pouť se rozjíždí, majitelé atrakcí doufají v lepší počasí

  1. Když uvádite jména umělců,tak si zjistěte jak se OPRAVDU jmenují. Na pouti vystoupí skupina HARTIGO.!!

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*