Víkendové tipy

  •  

Den Severní terasy pod názvem v Náhorním Karibiku to žije …. Celodenní program zaměřený na rodinu bude probíhat v sobotu 2. září od 14 hodin v Centrálním parku. Těšit se můžete na hudební vystoupení Báry Motlové a kapely YoYo band. Po celý den budou probíhat módní přehlídky v produkci Lenky Kocmanové Taussigové, tržiště, kolotoče a mnoho dalšího. Na závěr celého dne se uskuteční veliká vodní a ohňová show Dobývání vodní tvrze s ohňostrojem.

Období napoleonských válek v Ústí nad Labem předvedou členové vojenských historických spolků. V areálu ústeckého muzea proběhnou v sobotu 2. září od 10 do 12 hodin ukázky pořadových cvičení a bojových situací.

Sobotní odpoledne přinese do Ústí nebe plné letadel. Akce pro celou rodinu se bude konat v areálu ústeckého letiště Podhoří ve Všebořicích. Letové ukázky se chystají od 13 do 17 hodin a chybět nebude ani bohatý doprovodný program.

Výstava ke Stromu roku je v Masarykově nemocnici k vidění už jen do neděle. Anketu Strom roku 2017 představuje výstava velkoformátových snímků soutěžících stromů umístěná v Atriu ústecké Masarykovy nemocnice.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*