Víkendové tipy

  •  

Pojďme si hrát do zoo. Akce určená dětem i jejich rodičům, která přispěje k příjemnějšímu vstupu do školního roku sse koná v sobotu 9. září v ústecké zoo. V areálu budou připravena stanoviště s různými venkovními hrami, jako je mikádo, dáma, kroket a mnohé další, řada z nich je v „nadživotní“ velikosti.

Na Labské cyklostezce se v sobotu poběží další ročník Rychtářské 12°. Běžecký závod pro celou rodinu odstartuje v Cyklokempu Loděnice. Běží se ve třech závodech – rodinný běh, dětský závod a hlavní závod pro dospělé.

V sobotu 9. září od 13:30 hodin se uskuteční již 18. ročník oblíbeného world music festivalu Barevná planeta. Program bude probíhat na Mírovém a Lidickém náměstí, v átriu magistrátu města a ve vybraných klubech. Vystoupí: Tata Bojs (CZ), MamaAfr!ka (IT), Rocky Leon (AT), Obří loutky Echt Street Puppets (CZ) a mnoho dalších.

Město Ústí nad Labem se již po dvaadvacáté připojí ke Dnům evropského dědictví. Ústečané a návštěvníci města si budou moci od 9. do 17. září 2017 prohlédnout na 25 památek, z nichž některé nejsou běžně veřejnosti přístupné. Na řadě zpřístupněných objektů je pro návštěvníky připraven doprovodný program.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*