Vrbenského lázně s halou radní odkoupit odmítli

  •  

Ústečtí radní jsou proti odkupu bývalých lázní dr. Vrbenského na Střekově se sousední sportovní halou a pozemky za 49 milionů korun.

Radní to odmítli s tím, že nynější nabízená cena je v rozporu se znaleckými posudky. Podle majitele Miloše Podolského jde ale o posudky z doby před rozsáhlými opravami. Nové posudky si město udělat nenechalo. A o případném odkupu samotných lázní se zatím neuvažuje. „Byl jsem pověřen jednat o prodeji celého komplexu, teď je na zastupitelstvu, jak se rozhodne,“ řekl náměstek primátora Pavel Tošovský s tím, že nový znalecký posudek, který zohledňuje provedené opravy, zatím neexistuje. Konečné slovo budou mít zastupitelé 21. září.

Chátrající budovu lázní se sousední sportovní halou koupila za více než osm milionů v roce 2017 společnost Power Get. Majitel firmy Miloš Podolský chtěl provozovat sportovní halu bez větších investic a lázně postupně opravovat. Jenže samotná hala byla ve stavu, kdy potřebovala několikamilionové investice a na lázně nyní nezbývají peníze.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*