Vyfoťte Mazla v zimě

  •  

Pivovar Hotel Na Rychtě vyhlásil další z fotografických soutěží pro své hosty. Tentokrát se zimní tematikou.

Vyfoťte během zimního období pivo Mazel na sněhu, v zasněžené krajině, v iglú, se sněhulákem nebo na horách, a zúčastněte se tak soutěže o PF 2017. Vítěznou fotografii pivovar použije jako oficiální PF 2017. Výherci získají poukázky na konzumaci nebo ubytování do Pivovar Hotelu Na Rychtě + pivo Mazel.

Pokud to bude fotografie cestovatelská, může být zařazena i do druhé soutěže S Mazlem na cestách. Každý rok soutěží o 100, 75 a 50 piv desítky snímků.

Do zimní soutěže posílejte své fotografie společně s jménem a telefonem do 30. 4. 2016 na e-mail: info@pivovarnarychte. cz. O vítězných fotografiích rozhodne odborná porota. Zaslané fotografie budou zveřejněny v galerii na facebookové stránce www.facebook.com/PivovarHotelNaRychte i na webu www.pivovarnarycte.cz. Uzávěrka cestovatelské soutěže je 20. září.

Pro fotografování můžete použít buď cestovní balení mazel, PET láhev Mazel nebo džbán Mazel. Výherci budou oficiálně vyhlášeni a ceny předány na 6. ročníku Ústeckého pivního jarmarku malých a rodinných pivovarů v květnu 2016.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*