Výherci vstupenek: Šestý Fírfest vypukne 6.září

Šestý ročník hudebně–zábavného rodinného open air festivalu Fírfest na zahradě Fírovy pivnice startuje 6.září v pravé poledne.

O hudební zážitek se postarají například Ampér, Točílas, New Black Jack, Blue Rocket, Iziband nebo Sklap. Vrcholem festivalu je vystoupení Viléma Čoka s kapelou ByPass.

V doprovodném programu si můžete zastřílet na airsoftové střelnici, shlédnout ukázky tance se psy a psích sportů, vystoupení boxera Františka Kynkala, který nedávno porazil přemožitele Mika Tysona nebo si nechat udělat airbrusch tetování. „V areálu airsoftové střelnice bude probíhat soutěž Ulov si svého diskofila. Proto prosíme všechny účastníky, kteří si budou chtít zastřílet a zasoutěžit si tak o věcné ceny, aby si s sebou na Fírfest přinesli nějaký svůj vlastní obrázek nebo fotku svého idola či nepřítele, kterého si pak ulovíte,“ řekla pořadatelka festivalu Hana Štrymplová. Více na www.firfest.wz.cz

Správná odpověď na soutěžní otázku: Na adopci jakých zvířat ze zoo putoval výtěžek Fírfestu 2011? byla za b) Kozy a tuleně. Po dvou volných stupech na Fírfest vyhrává: Jaroslav Harapát, Marcela Prokůpková a Petr Ficek. Blahopřejeme. Vstupenky jsou pro vás připraveny u pokladny u vchodu na festival 6.9. od 11:30.

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*