Výstupní ulice projde rekonstrukcí

ilustr. obr.
  •  

Už brzy by mohly začít stavební práce, při kterých dojde k rekonstrukci Výstupní ulice od křižovatky s ulicí Neštěmická po okružní křižovatku s ulicemi Šrámkova a Na Návsi. Jde o zhruba dvoukilometrový úsek.

„Dojde k opravě asfaltových vrstev vozovky i k úpravě ploch pro pěší a cyklisty. Chodník vedený vpravo je nově navržen jako dělená stezka pro chodce a cyklisty. Nově jsou navrženy přechody pro chodce a místa pro přecházení,“ popisuje mluvčí města Romana Macová a doplňuje, že rekonstrukce za 95 milionů korun bez DPH se týká i zastávek veřejné linkové dopravy Stříbrníky, Kmochova, Zoologická zahrada, Osamělá, Dvojdomí. U zastávek Zoologická zahrada, Osamělá dochází k jejich posunu. K šířkové úpravě dochází u rekonstrukce autobusových zálivů. Součástí stavby je i rekonstrukce odvodnění, veřejného osvětlení a vegetační úpravy.

Mluvčí města dodává, že vzhledem ke skutečnosti, že se jedná o páteřní komunikaci propojující městskou část Krásné Březno s městskou částí Dobětice, budou práce prováděny za provozu.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*