VZP osloví neočkované seniory, dostanou 500 korun

  •  

Všeobecná zdravotní pojišťovna osloví v následujících dnech své klienty starší 65 let, kteří dosud nebyli očkováni. Motivovat je k první dávce vakcíny bude největší zdravotní pojišťovna také poukazem v hodnotě 500 korun na nákup vitamínů a potravinových doplňků v lékárnách.

„Epidemie se nevyvíjí dobře. Nemocnice se začínají plnit, na řadě míst se začíná omezovat plánovaná péče. Jsem přesvědčen, že je naší povinností učinit maximum, abychom ochránili nejzranitelnější skupinu našich klientů, tedy lidí starších 65 let, kteří dosud nebyli očkováni,“ řekl ředitel VZP ČR Zdeněk Kabátek.

Pojišťovna by měla s rozesíláním dopisů začít ještě do konce tohoto týdne, část klientů osloví dopisem, část emailem. Pojišťovna v dopise informuje, jakým způsobem se klient může zaregistrovat k očkování, a to u svého praktického lékaře, prostřednictvím bezplatné telefonní linky 1221 nebo webu ministerstva zdravotnictví. Zároveň klientům nabízí voucher na nákup v lékárně. „Jako poděkování pro Vás VZP ČR připravila příspěvek za dokončené očkování, a to ve výši 500 Kč na nákup zboží v lékárně/online lékárně.  Čerpání příspěvku je časově omezeno do 30. dubna,“ uvádí dopis. Příspěvek je určen všem, kteří dosud nebyli očkováni a ukončí vakcinaci nejpozději k 28. únoru. 2022.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*