Zakup permici a pomož Slovanu

  •  

Prodej permanentních vstupenek odstartoval. Rezervace míst pro permanentkáře ze sezony 2019/2020 potrvá do 25. srpna, po tomto termínu klub uvolní tato místa do běžného prodeje. Permanentní vstupenku můžete nově pořídit formou emailu nebo na pokladnách zimního stadionu během přípravných domácích utkání. Permice je pro Vás výhodou oproti běžnému vstupnému.

 

Pořiďte si permanentní vstupenku, která Vám přináší řadu výhod a užijte si tak hokejovou atmosféru, společnou radost žlutomodrých barev z pohodlí svého sedadla. Pro tuto sezónu máte možnost zakoupit nově dva typy permanentek: Machovu a Roubíkovu „klasik“ permanentku nebo Trávníčkovo „prémium“ permanentku. Pojďme pomoci Slovanu a prodat 1000 ks permanentek.

„Slovan zachraňuje 1. ligu a na to potřebuje i podporu Vás fanoušků. Zakupte si permanentku a podpořte klub svého srdce. Slovan ukazuje dle nových partnerů z řad sponzorů i hráčů, že má sportovní ambice, že má co nabídnout fanouškům v letošní sezoně. Bez fanoušků a peněz nelze přivést hráče, kteří by Slovan dovedli do vyšších pater tabulky. S fanouškovskou podporou se nám to může společně podařit. Rádi bychom našli zásadního partnera i ve Vás fanoušcích, bez Vás to nepůjde. Proto Vás prosíme o pomoc. Společně to zvládneme“, uvedl sportnovní jednatel klubu Jan Čaloun.

Ceny permanentek pro sezonu 2020/2021

Machova a Roubíkova „klasik“ permanentka

– vstup na přípravná utkání zdarma
– permanentka platná i pro případnou nadstavbovou část
– nestojíte fronty před zápasem u pokladny
– ušetříte oproti nákupu klasických jednotlivých vstupenek
– označené své místo dle vašeho výběru pro celou sezonu
– při předložení permanentky Slovanu na pokladnách získáte slevu 50% ze základního vstupného na domácí utkání Sluneta Ústí nad Labem v Kooperativa NBL

Stávající permanentkáři

Základní cena: 2 000 Kč
Student/dítě nad 130 cm: 1 000 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Slevu ve výši 50 % ze základní ceny permanentky mohou uplatnit Patrioti klubu HC Slovan při nákupu své permanentní vstupenky (tj. sleva se týká pouze na 1 ks permanentní vstupenky).

Noví permanentkáři

Základní cena: 2 200 Kč
Student/dítě nad 130 cm: 1 100 Kč
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Trávníčkova „prémium“ permanentka v hodnotě 3.700 Kč

– získejte speciální edici zlatého dresu HC Slovan (viz obrázek) na kterém budou zobrazeny jména držitelů této permanentky
– využijte bonusového programu našich partnerů
– zúčastněte se slosovací soutěže o vstup do VIP salónku během každého domácího mistrovského utkání HC Slovan
– výhody Machovo a Roubíkovo „klasik“ permanentky

Uvedené ceny jsou včetně DPH. Tuto permanentku lze zakoupit nejpozději do 25. srpna. Po tomto termínu budou hromadně objednány zlaté dresy.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*