Zaregistrujte se a jezděte do práce na kole

  •  

Čeká nás už osmý ročník celostátní soutěže Do práce na kole. Cílem celého projektu je motivovat co nejvíce lidí, aby po městě používali jakoukoli bezmotorovou formu dopravy, a tím zlepšili nejen svoji fyzičku, náladu a vztah s kolegy, ale také přispěli k čistšímu ovzduší ve městě.

„Do práce na kole je týmová soutěž, tak motivujte své kolegy nebo známé a sestavte tým, který pomůže snížit smog, hluk a kolony v našem městě. Do práce můžete jezdit nejen na kole, ale také běhat, chodit, jezdit na kolečkových bruslích nebo na skateboardu,“ popisuje mluvčí ústeckého magistrátu Romana Macová.

V rámci soutěže se účastníci mohou zapojit do několika soutěžních kategorií, které budou zaměřené na délku jízdy, pravidelnost nebo kreativitu. Pro účastníky budou připraveny zajímavé ceny a slevy. Přestože je Do práce na kole soutěž primárně pro týmy, zúčastnit se mohou i jednotlivci, kteří žádného parťáka do týmu nesehnali.

„Od letoška startuje také první ročník soutěže pro studenty Do školy na kole. Zaregistrovat se do soutěže můžete od 1. března na webu dopracenakole.cz. Pokud se registrujete do konce března, získáte nejvýhodnější startovné. V rámci každé registrace navíc získáte stylové soutěžní tričko nebo nyní nově i nákrčník,“ dodává ústecká mluvčí.

Stejně jako loni proběhne akce pod hlavičkou Zdravého města Ústí nad Labem, a to nejen účastí magistrátních týmů, ale i doprovodnou soutěží pro nadšené účastníky v ústeckém regionu. Můžete se ke skupině na facebooku Do práce na kole – Ústí nad Labem.


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*