Závody RunTour omezí dopravu zejména na Střekově

Foto: RunTour.cz
  •  

Druhý ročník běžeckého závodu RunTour, který se v Ústí nad Labem uskuteční 12. a 13. května, se promítne i do omezení dopravy zejména na Střekově.

Běžecký seriál Česká pojišťovna RunTour již šest let patří mezi nejprestižnější tuzemské akce. V roce 2016 překonal na každém závodě účastnický rekord.Běží se v osmi městech Česka. Z každého startovného tradičně putuje 50 Kč na charitu.

Pátek 12.5. Stavba zázemí

Stavba bude probíhat na zeleni před krajským soudem. Z komunikacích bude uzavřena od cca 15:00 hodin ul. Hviezdoslavova (mezi ul. Kramoly a Varšavskou) a ulice Varšavská (mezi ul. Hviezdoslavova a Varšavská).

Sobota 13.5. Závod

Dětské závody začínají od 9:30 hodin. Samotná akce od 8:00 hodin.

Od rána 6:00 hodin bude omezen provoz v ulicích Varšavská, Hviezdoslavova, Kramoly, Mánesova, Střekovské nábřeží.

Ulice Národního odboje, prostor okružní křižovatky, ul. Děčínská, ul. Železničářská budou volně průjezdné pro MHD a pro veřejnou linkovou dopravu do 11:00 hodin (poté bude městská hromadná doprava a veřejná linková doprava odkloněna přes Mariánský most a Kamenný vrch), pro individuální automobilovou dopravu budou tyto ulice průjezdné do 10:15 hodin – i z důvodu přepravy zákazníků Zubrnické museální železnice na spoj s odjezdem ze stanice ÚnL – Střekov v 10:10 hodin.

Konec akce je plánován na 14:30 hodin. Od 15:00 hodin budou všechny komunikace volně průjezdné.

Cestující MHD budou o provozu informování na zastávkách MHD od 5. května nebo na www.dpmul.cz.

 


  •  

Napište první komentář

Přidat komentář

Váš e-mail nebude zobrazen veřejně.


*